Prijmite naše pozvanie na Junior festival 🙂

VSTUP ZADARMO

PRVÝ STUPEŇ ZŠ (v prípade záujmu o program 2. stupňa ZŠ, prosím prejdite na ponuku Druhý stupeň ZŠ vľavo, v prípade záujmu o program pre stredné školy, prosím prejdite na ponuku Stredné školy vľavo)

POZVÁNKA | 30. 4. – 4. 5. 2018 | PARK INN BY RADISSON DANUBE BRATISLAVA + KINO MLADOSŤ

Základné informácie:

  • Junior festival je rozdelený do 3 blokov. Každý blok má 60 minút. 30 minút tvorí filmový a 30 minút sprievodný program.
  • Filmový program obsahuje inšpiratívne krátke filmy, ktoré svojim príbehom a myšlienkou rozprávajú mladej generácii posolstvá ochrany prírody, podpory ekológie a ochrany životného prostredia.
  • Sprievodné aktivity – naši festivaloví partneri odprezentujú deťom hravou, interaktívnou formou svoje posolstvá, myšlienkami totožné s filmovým programom. Sprievodný program prebieha priamo v kinosále hneď po premietnutí filmov.
  • Deti prichádzajú v stanovenom čase, v skupinách v sprievode svojich učiteľov.
  • Filmový a sprievodný program nižšie 🙂

Prihlasovanie škôl:   Tomáš Bielovič   e-mail: junior@ekotopfilm.sk  

(V prípade otázok kontaktovať telefonicky: +421 905 207 522)     

! Účasť je podmienená prihlásením a následným potvrdením zo strany festivalu !

Termín Čas Kapacita Hotel Park Inn Kapacita Kino Mladosť
Pondelok 30. apríl 2018 08:30 – 09:30 200 120
Streda 2. máj 2018 08:30 – 09:30 200 120
Štvrtok 3. máj 2018 08:30 – 09:30 200 120
Piatok 4. máj 2018 08:30 – 09:30 200 120

FILMOVÝ PROGRAM

MAC-MAC-MACKOVIA   RU/06′   SK DABING

Hlavnou témou animovaného seriálu pre deti je hľadanie správnej rovnováhy medzi technickým pokrokom a milovaním prírody. Seriál pomáha deťom pochopiť ako žiť v súlade s prírodou a pritom byť pokrokový, milovať vedu a techniku. A aké je dôležité priateľstvo, ktoré dokáže prekonávať všetky prekážky. 

ROBINSONOV SEN   VE/11′   SK DABING

V lese je dielňa, ktorá patrí šikovnému a kreatívnemu mladíkovi, ktorý sa volá Robinson. Pred rokmi schoval jeho dedko do truhlice tajný odkaz, akýsi kód, ktorý je kľúčom ako urobiť našu planétu lepším miestom na život.   

CHRÁNIME NAŠU ZEM   UK/05′   BEZ DIALÓGU

Film sa snaží získať podporu divákov všetkých vekových skupín, ktorým leží osud našej planéty na srdci, aby šírili ďalej posolstvo ochrany životného prostredia a prírody, ako aj dôležitosť zachovania prirodzeného prostredia pre ďalšie generácie. 

STROJ  MX/04′   BEZ DIALÓGU

Don Juan je zábavný vynálezca a býva so svojím mladým synom Diegom, ktorý miluje prírodu. Po otestovaní najnovšieho stroja na výrobu koláčikov, vidí Diego dôsledky otcového vynálezu a odpadu, ktorý produkuje. Dokáže Diego svojmu otcovi pomôcť?

ČIRIPACHAS   RU/02′   BEZ DIALÓGU

Krátky ekologický film o veľkom dobrodružstve malej korytnačky, ktorá sa snaží nájsť svoju rodinu.

MANDRAGORA   TR/05′   BEZ DIALÓGU

Mandragora je koreň, ktorý žije v prírode v podzemí a so svojimi nadprirodzenými schopnosťami robí zelené semienka. Jedného dňa jej skríži cestu odpad zo sveta ľudí…

SPRIEVODNÝ PROGRAM