PRIEVIDZA   FB iconFacebook event

Našu jesennú tour odštartujeme v Trenčianskom kraji. Prinášame to najlepšie z festivalu Ekotopfilm – Envirofilm do Prievidze. 20. septembra sa môžete tešiť na pestrý filmový program a sprievodné aktivity. Svojou aktivitou ste nás presvedčili, že vám na prostredí okolo nás záleží. O to viac sa k vám tešíme a pevne veríme, že vás náš program v Prievidzi zaujme.

Čo vás čaká, a neminie

PROGRAM

V rámci nášho Junior festivalu, ktorého sa zúčastnia prihlásené základné a stredné školy mesta Prievidza najprv odpremietame vybrané dokumenty určené pre detského diváka. Následne je pre nich pripravený pútavý sprievodný program, kde sa dozvedia užitočné informácie o separovaní odpadu, nadmernej spotrebe a recyklácii.

V popoludňajšom programe, ktorý sa začne o 17:00 sa môžete tešiť na kvalitné dokumentárne filmy na rôzne aktuálne témy, ktoré budú obohatené o diskusiu s názvom Všetko, čo ste chceli vedieť o odpadoch, kde vám otázky ohľadom odpadového hospodárstva a nového zákonu o odpadoch zodpovedia odborníci zo spoločnosti NATUR-PACK. Viac informácií v programe.

Vstup na filmové premietania aj sprievodný program je už tradične zadarmo.