Klimatické problémy, vymieranie hmyzu, problematika moderných inteligentných miest v kontraste s divokou slovenskou prírodou, do ktorej stále viac zasahuje človek. To všetko prinesie Medzinárodný filmový festival Ekotopfilm – Envirofilm ONLINE. Výber toho najlepšieho z festivalového roka si môžete pozrieť z pohodlia vášho domova.

Prispôsobili sme sa aktuálnej dlhodobej situácii, keď stretávanie sa naživo je vo veľkej miere obmedzené, kultúrne a spoločenské podujatia sú v podstate zrušené. Festivalový tím sa preto rozhodol spolu s autormi filmov pripraviť opäť online vysielanie.

Medzinárodný filmový festival Ekotopfilm – Envirofilm sa uskutoční od 26. apríla do 30. apríla 2021 v online prostredí.

„Tento rok je opäť iný ako všetky ostatné a preto sme sa aj my rozhodli po dobu piatich dní adaptovať na online. Okrem kvalitného filmového výberu sme samozrejme nevynechali ani diskusie na aktuálne témy,“ hovorí programová riaditeľka festivalu Alena Janáči. 

 

Ako nás sledovať?

Filmy a rovnako aj sprievodný program bude dostupný na našej Facebookovej stránke – Sledujte nás. Diskusie a prednášky budú po skončení festivalu dostupné aj na našom www.youtube.com/ekotopfilm

 

Ďakujeme a tešíme sa na vás!