Milí naši fanúšikovia,
kvôli extrémne zlej pandemickej situácii a sprísňujúcim sa opatreniam sme sa rozhodli zrušiť našu tour po celom Slovensku. Sme vďační aspoň za tie mestá, kde sme sa mohli stretnúť osobne.

Diskutovali sme v Trnave, Košiciach, Malackách, Bratislave, Hlohovci, Prešove a v Banskej Bystrici či sú tieto mestá pripravené na zmenu klímy. Vďaka nášmu hlavnému partnerovi ČSOB nadácii sme mohli vedľa seba posadiť odborníkov a zástupcov mesta či kraja. Spoločne diskutovali a navzájom sa dokázali inšpirovať ako na reálnu hrozbu v mestách, ktoré sú na zmeny klímy obzvlášť citlivé.

Ďakujeme každému jednému učiteľovi, ktorý priviedol svoju triedu a my sme mali možnosť vzdelávať. Triedy sa od septembra nemohli miešať a do kinosály sa dostala vždy iba jedna skupinka s pár deťmi. My sme sa rozhodli pripraviť online junior festival. Učitelia v mestách ktoré sme navštívili, ale aj v tých, kde sme boli nútení našu tour zrušiť – dostali ste pozvánku s inštrukciami ako sa zapojiť.

Stihli sme aj päťdňový festival s úplne novým programom a filmami. To najlepšie, čo sa udialo v Bratislave a Banskej Bystrici, môžete sledovať na našej online tour. Uvidíte udeľovanie pocty Honour of Ekotopfilm, zaujímavé prednášky v premiére, ale zopakujeme aj tie najúspešnejšie. Ďakujeme za vašu priazeň.

Team Ekotopfilm

Sledujte nás Ekotopfilm ONLINE TOUR 2021