Žiaľ, ani tento rok sa nám kvôli extrémne zlej pandemickej situácii a sprísňujúcim sa opatreniam nepodarilo absolvovať celú plánovanú tour po Slovensku a jej druhú polovicu sme boli nútení zrušiť. Sme však vďační aspoň za tie mestá, kde sme sa mohli stretnúť osobne.

Diskutovali sme v Trnave, Košiciach, Malackách, Bratislave, Hlohovci, Prešove a v Banskej Bystrici či sú tieto mestá pripravené na zmenu klímy. Vďaka nášmu hlavnému partnerovi ČSOB nadácii sme mohli vedľa seba posadiť odborníkov a zástupcov mesta či kraja. Spoločne diskutovali a navzájom sa dokázali inšpirovať ako na reálnu hrozbu v mestách, ktoré sú na zmeny klímy obzvlášť citlivé.

Stihli sme aj päťdňový festival s úplne novým programom a filmami. To najlepšie, čo sa udialo v Bratislave a Banskej Bystrici, môžete sledovať na našej online tour, ktorú vám v týždni od 29. 11. do 3. 12. 2021 prinášame na Facebooku Ekotopfilm. Uvidíte udeľovanie pocty Honour of Ekotopfilm, zaujímavé prednášky v premiére, ale zopakujeme aj to najúspešnejšie z programu festivalu.

Program Ekotopfilm online tour prinášame najmä našim priaznivcom, ktorým sme ho žiaľ nemohli priniesť osobne do ich miest. Sú to tieto mestá z plánovanej jesennej tour 2021, v ktorých sme kvôli pandemickej situácii museli program zrušiť:

ŽILINA

BREZNO

KRUPINA

BANSKÁ ŠTIAVNICA

REVÚCA

VEĽKÝ KRTÍŠ

RIMAVSKÁ SOBOTA

LUČENEC

DETVA

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

PARTIZÁNSKE

GALANTA

GBELY

MICHALOVCE

RUŽINOV

VRBOVÉ

SEREĎ

Ďakujeme za vašu priazeň.

Ekotopfilm ONLINE TOUR 2021